Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 18 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege na PC – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3 560 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz.
  • RAM: 6 GB.
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870.
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 30 GB.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Ponad cztery lata po premierze gry Rainbow Six Siege stała się nie tylko wciągającą strzelanką, ale i jednym z najlepszych przykładów gatunku.
 
W Rainbow Six Siege małe wybory taktyczne zawsze prowadzą do poważnych konsekwencji. Każda runda to nowa lekcja tego, co mogłeś zrobić lepiej, a twoje błędy działają jak surowy nauczyciel. Branie sobie tych lekcji do serca i odpowiednie dostosowywanie strategii drużyny sprawia, że każdy mecz jest świeży i ekscytujący, a napływ nowych operatorów, ładunków i umiejętności nieustannie wprowadza nowe rozważania. Dreszczyk emocji związany z sukcesem twojego planu – czy będzie to zbiór pułapek, który zatrzyma wroga na jego drodze, czy dobrze umieszczony otwór, który przygotuje scenę dla zasadzki, czy też umiejętności dwóch operatorów współpracujących ze sobą, aby wyciągnąć dywan z drużyny przeciwnej – jest tym, co sprawia, że Siege jest nie tylko wciągającą strzelanką, ale także jednym z najlepszych przykładów pracy zespołowej, taktyki i celnego strzelania.
 

Rainbow Six Siege pobierz pl

Pomimo ewolucji, jaką przeszła gra Rainbow Six Siege w ciągu ostatnich czterech lat, zawsze była to bitwa pomiędzy atakującymi i broniącymi się o jeden cel. W każdej drużynie jest pięciu operatorów, z których każdy dysponuje specjalnymi gadżetami, które można wykorzystać do spowolnienia natarcia napastników lub wybicia dziur w fortyfikacjach obrońców. W zależności od trybu gry będą musieli zakraść się i odbić zakładnika, stworzyć ścieżkę, aby zabezpieczyć konkretne pomieszczenie, lub starannie opracować strategię, aby rozbroić bombę. Bomba to typowy tryb oblężenia, ponieważ sprawia, że każdy operator czuje się wykonalny i zrównoważony. Osiągnięcie celu, znalezienie otworu, w którym można podłożyć ładunek wybuchowy, a następnie ochrona tego ładunku daje stronie atakującej stromą, satysfakcjonującą drogę do zwycięstwa, a zadaniem obrońców jest powalenie ich na ziemię i uniemożliwienie im osiągnięcia tego szczytu.

Granie w gry wideo z przyjaciółmi jest zazwyczaj przyjemniejsze niż granie w pojedynkę, a korzyści płynące z komunikacji i współpracy sprawiają, że Siege jest jeszcze przyjemniejsze, gdy gra się z ludźmi, których się zna. Na szczęście samotne kolejkowanie nie jest całkowicie straconą sprawą, ponieważ nierzadko można znaleźć podobnie myślących graczy zainteresowanych koordynacją działań jako drużyna, ale nieuchronnie natkniesz się na graczy bardziej zainteresowanych samodzielnym zdobyciem celu. Oblężenie zachęca do pracy zespołowej, a kiedy grupa graczy przeprowadza skoordynowany szturm na garaż w House lub ostatnie piętro Kanału, skutkuje to jednymi z najbardziej ekscytujących momentów, jakie można przeżyć w drużynowej strzelance pierwszoosobowej.

W Siege nie chodzi tylko o strzelanie; duży nacisk kładzie się tu również na naukę i wykorzystywanie unikalnych gadżetów każdego z operatorów, które pomagają w zdobyciu lub utrzymaniu celu. Zdolności strony atakującej sięgają od przełamywania wzmocnionych murów i tworzenia nowych drzwi po rozmontowywanie gadżetów obrońców i używanie kamer do ujawniania lokalizacji wroga. Wybór odpowiedniego operatora i stworzenie zgranego zespołu operatorów, których umiejętności dobrze ze sobą współgrają, może znacznie ułatwić sforsowanie silnie ufortyfikowanego pomieszczenia. Na przykład, użycie granatów EMP Thatcher do zniszczenia zakłócaczy sygnału może dać ładunkowi wyważającemu Thermite możliwość stworzenia drzwi do celu. Z kolei ładunki wybuchowe Fuse’a mogą zmusić obrońców do uruchomienia drona Lion’a wykrywającego ruch.

rainbow six siege download

Po stronie broniącej się, gadżety operatora składają się głównie z narzędzi, które spowalniają dążenie napastników do osiągnięcia celu lub całkowicie je uniemożliwiają. Zakłócacze sygnału Mute’a uniemożliwiają korzystanie z jakichkolwiek gadżetów elektronicznych, takich jak drony zwiadowcze czy ładunki termitów. Z drugiej strony, istnieją gadżety, które mogą całkowicie obezwładnić napastnika. Dobrze umieszczona mata powitalna Mrozu może uwięzić niczego nie spodziewającego się napastnika, podając go do darmowego strzału po usłyszeniu wyraźnego klekotu.

Siege świetnie radzi sobie z dźwiękiem gadżetów, a charakterystyczne odgłosy ostrzegają, z kim masz do czynienia – granaty uderzeniowe Zofii wydają bardzo wyraźny, niemal pusty dźwięk i nie da się ich pomylić z pociskami rozrywającymi Asha czy innymi materiałami wybuchowymi. Gadżety wyróżniają walkę w Siege na tle innych strzelanek i choć prawdopodobnie będziesz musiał wziąć udział w co najmniej jednej wymianie ognia na rundę, efektywne wykorzystanie gadżetu w celu spowolnienia wroga jest równie satysfakcjonujące, co oddanie celnego strzału w głowę.

rainbow six siege pełna wersja

Rainbow Six Siege zawsze było grą o podejmowaniu taktycznych decyzji i radzeniu sobie z ich konsekwencjami, ale z każdym nowym rokiem operatorów i zmian, opcje zostały dopracowane i zwiększone, aby walki były równie wciągające, co nieprzewidywalne. Nauka różnych operatorów i sposobów naruszania lub ochrony pomieszczeń za ich pomocą może być powolnym pełzaniem, ale Siege ułatwia zrozumienie popełnianych błędów, między innymi dzięki możliwości obserwowania obu stron każdego meczu. Gra nagradza cierpliwość, wytrwałość i pracę zespołową, a w ciągu ostatnich czterech lat Siege stało się nie tylko klejnotem w koronie gier wieloosobowych firmy Ubisoft, ale także jedną z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych, jakie kiedykolwiek powstały.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: