House Flipper [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

House Flipper [PC] Pełna wersja Pobierz PL

wrz 22 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

House Flipper

House Flipper – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 7.
  • Procesor: Intel Core i3 2100 lub AMD Phenom II X4 955 BE.
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 560 lub AMD Radeon R7 260X.
  • Pamięć RAM: 4GB.
  • Dysk twardy: 6 GB dostępnej przestrzeni.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

House Flipper to wyjątkowa gra o remoncie domu autorstwa polskiego studia Empyrean i wydawcy Ultimate Games S.A., która w końcu trafiła na flagową konsolę Nintendo – Nintendo Switch. Wydany jeszcze w 2018 roku na PC tytuł był od tamtej pory wydawany na PS4, Xbox One, a teraz wreszcie na Nintendo Switch. Gra jest teraz dostępna w Nintendo Switch eShop za jedyne 24,99 dolarów. Oto nasza recenzja gry House Flipper w wersji na Nintendo Switch, w której chwytamy za rękawiczki i codziennie w pojedynkę remontujemy kompletne domy.

House Flipper pobierz pl

Dzięki GTA:San Andreas (GTA:SA) gracze są traktowane do ostatecznej edycji GTA. Ten sam, teraz klasyczny, gameplay z dwóch ostatnich gier powraca, ale tym razem w ogromnym świecie gry. Zamiast tylko jedno lub dwa miasta do zbadania, GTA:SA pozwala graczom zbadać jeden duży stan (San Andreas) z trzema różnymi miastami. stan (San Andreas) z trzema różnymi miastami. Wszystkie trzy miasta są oparte na miastach w Stanach Zjednoczonych. Los Santos jest oparte na Los Angeles, San Fierro opiera się na San Fransisco, a Las Venturas na Las Vegas. Każde z Każde miasto ma swój własny, unikalny wygląd, który jest specyficzny dla ich odpowiednika w świecie rzeczywistym. co pomaga stworzyć poczucie autentyczności, mimo że grasz w świecie gry. grasz w świecie gry.

 

House Flipper ​ download pl

House Flipper zaczyna się od Ciebie oczyścić swoje pierwsze biuro, które jest tylko mały i brudny pokój. Masz swój laptop z tobą i twoje gołe ręce, z którymi można ustawić fundament firmy remontowej domu. Zaczynasz mały z łatwych do wykonania zadań, takich jak czyszczenie i instalowanie niektórych elementów w domach. Umowy te pochodzą z głupich historii, takich jak bardzo pierwsza praca jest praca czyszczenia domu, który został splądrowany przez właściciela ex. Jeśli będziesz grał dalej, dostaniesz kilka naprawdę humorystycznych kontraktów. W miarę postępów w głównej historii, będziesz nadal odblokowywać dodatkowe narzędzia, które pozwolą ci wykonywać jeszcze więcej funkcji w grze.

 

Po drodze możesz również odnowić i unowocześnić swoje własne biuro. Laptop i tablet dają dostęp do sklepu, który zawiera niezwykle ogromną kolekcję unikalnych przedmiotów, które można kupić i dopasować w swoim biurze i domach projektowych. Podczas gdy normalne meble lub elementy dekoracyjne mogą być po prostu umieszczone w miejscu, w którym chcesz, elementy takie jak armatura i hydraulika muszą być zamontowane w ich właściwych miejscach. W przypadku armatury musisz ukończyć małą, ale łatwą mini-grę, która pozwoli Ci naprawić przedmioty i uczynić je funkcjonalnymi. Daje to naprawdę schludny wygląd i faktycznie sprawia wrażenie, że instalujesz grzejnik lub kaloryfer w ścianie.

House Flipper ​pełna wersja

Sklep daje Ci szeroki wybór opcji do wyboru dla Twoich projektów. Niektóre projekty jasno określają, co jest potrzebne do pracy, ale czasami trzeba się trochę pokombinować z przedmiotami. To właśnie tutaj gra naprawdę błyszczy. Masz duży wybór przedmiotów domowych, elektroniki, mebli domowych, ścian, dekoracji, drzwi, a nawet podłóg do wyboru. Możesz budować nowe ściany, aby oddzielić pokoje lub zniszczyć już zbudowane ściany, aby rozszerzyć pokoje lub zrobić nowe pokoje zgodnie z wymaganiami klienta. Wszystko to musi być wykonane tylko przez twoje ręce i twoje zaufane narzędzia, które odblokowujesz z postępem w grze.

Do każdego zadania i kontraktu dołączone są dwa scenariusze ukończenia. Nie musisz wykonać zadania w 100%, aby przejść do następnego. Kiedy wykonasz zadanie w 70%, oznacza to, że główna praca jest zakończona i jeśli chcesz nazwać to dniem, możesz jednak, jeśli potrzebujesz pieniędzy, możesz kontynuować wypełnianie zadania aż do 100%. To da Ci znacznie większą wypłatę na koniec pracy. Możesz również zrezygnować z umowy przed jej ukończeniem, ale nie możesz w ten sposób nic zarobić. Ja zawsze upewniam się, że wykonałem zlecenie w 100%, ponieważ dodatkowa gotówka bardzo pomogła w ulepszeniu mojego biura.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: