The Sims 4 Digital Deluxe Edition [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

The Sims 4 Digital Deluxe Edition [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 19 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

The Sims 4 Digital Deluxe Edition

The Sims 4 Digital Deluxe Edition – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows XP/7/8/10.
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz.
  • Karta graficzna: GeForce 6600.
  • Pamięć RAM: 2 GB.
  • Wolne miejsce na dysku: 10 GB.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Kiedy The Sims 4 pojawiło się w 2014 roku, pominięto w nim kilka pozornie standardowych elementów (takich jak maluchy i baseny) na rzecz lepszego działania na niedrogich pecetach. Pomimo wprowadzenia kuszącej funkcji simów o bardziej zróżnicowanych nastrojach i emocjach, nowa gra sprawiała wrażenie okrojonej wersji The Sims 3, nie posuwając serii do przodu w obiecujący sposób. Teraz, trzy lata po premierze, The Sims 4 pojawiło się na konsolach. Mimo że nie kontroluje się tak dobrze poza rodzimym środowiskiem PC, nadal czerpałem przyjemność z tej wersji.

 

W tej serii zawsze chodziło o kontrolowanie codziennego życia stworzonych przez siebie simów. Możesz pomóc im piąć się po szczeblach kariery w drodze do sukcesu lub utrudnić im szczęście, wprowadzając zmagania i wyzwania. Ich losy są w twoich rękach, a prowadzenie innego życia (lub zabawa w boga) w tym wirtualnym świecie jest fascynująca. Emocje odgrywają dużą rolę w tej najnowszej odsłonie gry, a nieprzewidywalność reakcji sima na pewne sytuacje jest zawsze interesująca. Cechy osobowości, od złych po snobistyczne, również urozmaicają sposób, w jaki twój sim reaguje na różne scenariusze.

 

the sims 4 pobierz pl

Wszystko, co można było zrobić w The Sims 4 na PC, jest również możliwe w wersji na konsole. Masz do dyspozycji niemal identyczny interfejs oraz możliwość włączenia cheatów. Korzystanie z nich wyłącza trofea i osiągnięcia, ale jest to uczciwy kompromis. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że The Sims 4 płynnie przejdzie na konsole, ale słabe sterowanie i niedostatecznie dopracowana mechanika powstrzymują grę.

W interfejsie konsoli niektóre polecenia są odwzorowane w sposób zagmatwany i niejasny. W trybie budowy nie mogłem dostosować widoku kamery na otoczenie, dopóki nie kupiłem przedmiotu w katalogu, co sprawiało, że proces ten wydawał się ograniczający. Innym razem przypadkowo otwierałem niewłaściwe menu lub nie mogłem wyświetlić informacji, które chciałem zobaczyć. Na przykład napotkałem błąd, w wyniku którego musiałem ponownie uruchomić grę, ponieważ nie pozwalała mi ona otworzyć panelu, w którym mogłem sprawdzić potrzeby moich simów.

Poza kilkoma błędami i problemami ze sterowaniem, reszta moich doświadczeń przebiegła bezproblemowo. Mogłam z łatwością przełączać się między opcjami dialogowymi i działaniami, a w razie potrzeby zmieniać prędkość upływu czasu. Cieszyłem się, obserwując, jak moje simy wchodzą ze sobą w wyjątkowe interakcje dzięki różnym emocjom, np. dwa simy stają się zakłopotane, gdy jeden wyznaje drugiemu, że go pociąga. Momenty takie jak te są częścią głównego uroku The Sims i tutaj pozostają nienaruszone. Niestety, choć momenty te są zabawne, emocje Twoich simów zmieniają się zbyt szybko, nie dając Ci wystarczająco dużo czasu na ich wykorzystanie.

the sims 4 download

Zadania, które są proste i łatwe do wykonania na PC, na konsoli wydają się dłuższe i bardziej pracochłonne. Ze względu na słabe sterowanie urządzanie domu zajęło mi dwa razy więcej czasu niż na PC. Nawet tryb tworzenia symulacji jest uciążliwy – zwłaszcza gdy chciałem wprowadzić szczegółowe zmiany, takie jak dopasowanie wielkości podbródka czy oczu. Ponieważ proces ten wymaga przeciągania kursora w przód i w tył, niewygodnie jest go wykonywać za pomocą kontrolera.

Pomimo kontroli, od czasu premiery podstawowa gra uległa wielu ulepszeniom, a dodatki te są dostępne również w edycji konsolowej. Dzięki poprawkom po premierze The Sims 4 przywróciło elementy, które były dostępne w poprzednich odsłonach, takie jak baseny, maluchy, piwnice i duchy. Po raz pierwszy wprowadzono też rozszerzone opcje dostosowywania płci, co daje większą swobodę w procesie tworzenia.

the sims 4 pełna wersja

Jednak edycja konsolowa zawiera obecnie mniej zawartości niż ta, która jest oferowana na PC, co oznacza, że katalog mebli i tryb tworzenia postaci wyglądają znacznie bardziej jałowo, co jest niefortunne dla graczy, którzy posiadają już The Sims 4 na PC.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: