Minecraft Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Minecraft Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

MINECRAFT

Minecraft na PC – wymagania sprzętowe
  • Procesor. Intel P4/AMD K7.
  • Karta graficzna. Nvidia GeForce 3/Radeon R100.
  • Pamięć RAM. 1 GB.
  • Przestrzeń dyskowa. 100 MB.
  • System operacyjny. Windows 7, 8, 10 (w zależności od wersji gry)
  • Dodatkowe wymagania. Szerokopasmowe połączenie internetowe.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Próba zdefiniowania Minecrafta jest trudna. Od wczesnych dni prostego górnictwa i craftingu, dodano tak wiele, że czasami można się poczuć jak w zupełnie innej grze. W gruncie rzeczy Minecraft jest wciąż sandboksowym tytułem action-adventure, oferującym graczom nieograniczony świat, który mogą eksplorować do woli.

Minecraft pobierz

Oferuje wiele różnych trybów, idealnych dla niemal każdego typu gracza. Jesteś bardziej kreatywną osobą? Z pewnością spodoba ci się niekończący się plac zabaw, na którym możesz zbudować wszystko, co tylko sobie wymarzysz. A może szukasz większego wyzwania. Możesz spróbować przetrwać w trybie przetrwania, walcząc ze stworami nocy.

W Minecrafcie jest z pewnością więcej niż się wydaje, a jego klockowaty wygląd sprawia, że wydaje się on zwodniczo prostą przygodą. Jeśli nigdy nie grałeś w Minecrafta – lub jeśli myślisz o powrocie po długiej przerwie – będziesz pod wrażeniem tego, jak wiele ma do zaoferowania i jaką grą się stał. Od czasu premiery nie tylko bardzo się rozwinęła, ale także stała się jedną z najlepiej sprzedających się gier wszech czasów.

Minecraft download

Minecraft został stworzony przez Mojang w 2009 roku, a jego pomysłodawcą jest Markus “Notch” Persson. Jest silnie inspirowany takimi grami jak Dwarf Fortress, Dungeon Keeper i Infiniminer, ale przenosi swobodną, sandboksową rozgrywkę z tych tytułów na nowe wyżyny. Była to pierwsza oficjalna gra firmy, która stała się najlepiej sprzedającą się grą wszech czasów – do dziś sprzedano ponad 180 milionów egzemplarzy.

Ostatecznie Microsoft kupił Mojang i Minecrafta od Perssona za 2,5 miliarda dolarów, a Persson wycofał się z rozwoju gry. Minecraft posiada obecnie cztery tryby gry – Hardcore, Creative, Adventure i Spectator – które pozwalają graczom dostosować rozgrywkę do własnych upodobań. W grę można grać online z przyjaciółmi, a do pobrania są tysiące modów, które wprowadzają nową zawartość do i tak już tętniącego życiem świata.

Minecraft pełna wersja

To dość oczywiste, ale świat Minecrafta kręci się wokół prostych zadań związanych z wydobywaniem surowców i tworzeniem nowych przedmiotów. I – szczerze mówiąc – to właśnie stanowi większość gry. Wyruszasz w dziką przyrodę, wycinasz drzewa, by zebrać trochę drewna, przerabiasz je na siekierę i powoli gromadzisz zapasy zbroi, broni, mebli, narzędzi i cennych minerałów. Po drodze zbudujesz też kilka schronień, które będziesz mógł nazwać domem i w których będziesz mógł przechowywać swoje rzeczy, gdy będziesz chciał odpocząć od przygód.

Pętla rozgrywki polegająca na odkrywaniu, budowaniu i powtarzaniu jest nieskończenie wciągająca, a ogranicza ją tylko twoja wyobraźnia. Nawet jeśli nie masz smykałki do kreatywności, nadal możesz się świetnie bawić, wyruszając na niebezpieczne przygody do Netheru – piekielnego świata pełnego niesamowitych skarbów i niebezpiecznych potworów.

Możesz też skorzystać z gotowych światów stworzonych przez innych graczy i wyruszyć na wyprawę z przewodnikiem, zagrać w minigry lub rozegrać rundę w Gliniarzy i rabusiów. Jeśli twoja wyobraźnia potrzebuje inspiracji, zawsze znajdzie się jakiś nowy mod lub dzieło gracza, które pomoże ci pobudzić kreatywność.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: