Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition [PC] Pełna wersja Pobierz PL
2

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition [PC] Pełna wersja Pobierz PL

cze 02 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Assassin's Creed Valhalla Deluxe Edition [PC]

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition [PC] –wymagania sprzętowe

  • Procesor Intel i5-4460 3.2 Ghz lub konkurencyjny AMD Ryzen3 1200 3.1 Ghz z obsługą AVX, AVX2 i SSE 4.2;

  • co najmniej 8 GB pamięci RAM;

  • karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 960 z 4 GB lub AMD Radeon R9 380 z 4 GB

OPIS GRY:

Odtwórz wideo

Assassin’s Creed Valhalla to najnowsza odsłona legendarnej serii gier akcji osadzonych w historycznych realiach. Tym razem przenosimy się do czasów wikingów i wcielamy się w postać Eivora, wojownika wikingów, który wraz ze swoją rodziną opuszcza rodzinne ziemie, by podbić nowe krainy i znaleźć swoje miejsce w świecie.

Gra oferuje ogromny otwarty świat, którego eksploracja to prawdziwa przyjemność. Wyobraź sobie pagórkowate krajobrazy Anglii, tajemnicze lasy Norwegii i piękne osady wikingów. To wszystko zostało starannie odtworzone i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Twórcy gry zadbali o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu można poczuć się jakbyśmy sami przenieśli się w czasie.

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition pobierz pl

Walka w Assassin’s Creed Valhalla jest dynamiczna i emocjonująca. Eivor może walczyć zarówno bronią białą, jak i dystansową, co pozwala na różnorodne strategie. System walki został udoskonalony w porównaniu do poprzednich odsłon, a pojedynki z przeciwnikami są satysfakcjonujące. Dodatkowo, możliwość rekrutowania sojuszników do swojej drużyny oraz atakowanie wrogich twierdz daje grze dodatkową głębię.

Warto również wspomnieć o fabule gry, która jest intrygująca i pełna zwrotów akcji. Wcielając się w Eivora, będziemy musieli dokonywać trudnych wyborów, które będą miały wpływ na dalszy przebieg historii. Możemy spotkać również wielu znanych historycznych postaci, co dodatkowo wzbogaca narrację.

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition download pl

Niestety, Assassin’s Creed Valhalla ma też pewne wady. Gra cierpi na pewne techniczne problemy, takie jak czasami niewłaściwe działanie sztucznej inteligencji wrogów czy długie czasy ładowania. Mimo to, deweloperzy regularnie wydają aktualizacje, które poprawiają te problemy.

Podsumowując, Assassin’s Creed Valhalla to imponująca gra, która przyciąga wciągającym światem, doskonałą walką i ciekawą fabułą. Oferuje ona wiele godzin zabawy i wielość możliwości. Mimo drobnych niedociągnięć, jest to produkcja warta polecenia zarówno fanom serii, jak i wszystkim miłośnikom gier akcji.

Assassin’s Creed Valhalla Deluxe Edition pełna wersja

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: