Sea of Thieves [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

Sea of Thieves [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 29 PobierzNet.pl  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Sea of Thieves

Sea of Thieves – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Q9450 @ 2.6GHz or AMD Phenom II X6 @ 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon 7750
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Yarr, nadszedł czas, aby pokazać światu, że nie jesteś szczurem lądowym. Dziś wyruszysz w rejs i będziesz przeszukiwał ziemie w poszukiwaniu skarbów, błyszczącego złota i innych kosztowności. Jako pirat życie będzie ciężkie. Słona woda, niebezpieczne szkielety, podstępne stwory i inni, którzy pragną Twojego łupu, nie stanowią wyjątku. Jeśli te śmiertelnie niebezpieczne warunki Cię nie wykończą, możesz stać się legendarnym piratem, o którym będą opowiadać bajki.

Sea of Thieves pobierz pl

Gdzieś w egzotycznym miejscu na morzach karaibskich znajduje się wiele portów, do których przybywają piraci. Wcielasz się w postać nowego korsarza, który musi przejść drogę od nieznanego łazika do legendarnego pirata. Jeśli zamierzasz się tam udać, ważne jest, aby wyrobić sobie przyzwoitą reputację wśród mieszkańców. W grze nie ma prawdziwej fabuły, jest tylko progresja poprzez szeregi dawców zadań, a ponieważ jest to gra, którą można szybko pobrać i grać na platformie online, fabuły nie brakuje. Niektóre zadania zawierają jednak wiele zagadek lub krótkie tło, co daje poczucie prawdziwej opowieści.

 

Sea of Thieves download

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to kreskówkowa, cieniowana grafika, która doskonale pasuje do humorystycznej scenerii tej gry. Bardzo szybko zauważasz też niezwykłą dbałość o szczegóły, jaką twórcy włożyli w stworzenie tego świata. Dzień jest bardzo słoneczny i powoli przechodzi w noc, która jest uspokajająca i krystalicznie czysta. Pogoda ma wpływ na widoczność, a podstępny raider wie, jak się skradać, gasząc światła podczas wypływania w ciemność.

Ponieważ większość czasu będziesz spędzać na swojej łodzi pływając po wodach, ważne jest, aby te miejsca były ładnie wykonane. Morze wygląda tak realistycznie, jakbyś naprawdę tam był, porusza się tak organicznie, a podczas sztormu pokład będzie mokry, a najniżej położona zatoka będzie się powoli wypełniać, z zachowaniem najwyższego realizmu. Sloop lub galeon będzie wykazywał oznaki zużycia, a dziury po uderzeniach będą przebijać stolarkę. Naprawianie go za pomocą desek może wyglądać komicznie wewnątrz, ale z zewnątrz wszystko jest załatane i widać na nim blizny po bitwie. Niestety twoja łódź jest resetowana za każdym razem, gdy się zalogujesz, ale dzieje się tak również wtedy, gdy w końcu zatonie powolną śmiercią.

Sea of Thieves pełna wersja

Sea of Thieves może nie zostać dobrze przyjęta na niektórych platformach, ale ludzie zapominają, że ta gra to po prostu dobra zabawa, choć ma kilka obecnych błędów, niesamowita rozgrywka i śmieszne momenty, które przeżyjesz, są tego warte. To zrozumiałe, że ze względu na wysoką cenę krytycy są bardziej surowi, ale Rare jest świetnym deweloperem i naprawdę słucha społeczności. Gry o piratach są dość rzadkie, a jedyne małe doświadczenie, jakie mieliśmy, to Assassins Creed Black Flag. Tak więc Sea of Thieves to mile widziany dodatek do biblioteki gier, a cóż jest przyjemniejszego niż wypływanie w morze, zatapianie statków, upijanie się i zabijanie szkieletów?

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: