Project Zomboid [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

Project Zomboid [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 26 PobierzNet.pl  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Project Zomboid

Project Zomboid – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 10, 64 Bit
 • Procesor: Intel 2.77GHz Quad-core
 • Pamięć: 8Gb Ram
 • Karta graficzna: Dedicated graphics card with 2 GB of RAM minimum, OpenGL 2.1 and GLSL 1.2 support (generally 2012 or newer)
 • DirectX: Wersja 11
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 • Miejsce na dysku: 5 GB

OPIS GRY:

Project Zomboid to symulator apokalipsy zombie, który zachęca do przetrwania zamiast odpierania fal zombie i ma inny styl graficzny, który może nie wszystkim przypaść do gustu.

Gra rozpoczyna się w ogromnym świecie pełnym różnych zombie, które możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Zanim się zrodzisz, masz szansę zmienić swój wygląd, imię, zawód, który daje ci pewne korzyści, a także możesz wybrać swoje cechy. Każda dobra cecha wymaga jednej lub więcej złych cech, aby ją zrównoważyć, co czyni tę grę bardzo realistyczną.

Project Zomboid pobierz pl

Kiedy jednak dostosujesz swój wygląd, jest on zbyt mały, aby go dostrzec. Po pojawieniu się na planszy musisz poszukać zapasów, a następnie znaleźć kryjówkę, aby przetrwać. Masz do dyspozycji panel paska zdrowia, który pokazuje także, jakie części ciała są ranne, gdy zostaniesz ugryziony lub podrapany przez zombie. Masz też panel ekwipunku i panel do plądrowania. Możesz zbudować własny dom i osiedlić się w nim, albo zostać nomadą i rozbijać się w cudzych domach. W grę można grać na wiele sposobów, a Ty wybierasz swój własny. Chociaż na początku gra jest dość prosta, to jest o wiele trudniejsza niż się wydaje i nawet po miesiącu przetrwania w grze zdasz sobie sprawę, że to dopiero początek.


Rozgrywka w tej grze jest wspaniała i bardzo realistyczna. Niezależnie od tego, czy łowisz ryby w poszukiwaniu jedzenia, czy okradasz domy innych, robisz to, co musisz, aby przetrwać w tej grze. Ponieważ jest to sandboksowa gra o przetrwaniu, istnieje wiele sposobów, aby przetrwać lub rozwinąć się w tej grze. Ta gra pozwala na tworzenie broni, barykad i gotowanie przy użyciu narzędzi i przedmiotów znalezionych w grze. W zależności od postaci, Twoje emocje w grze mogą się zmieniać.

Project Zomboid download

Możesz wpaść w stan paniki, a także zmagać się z depresją, nudą itp. Prąd może przestać działać, hordy zombie mogą migrować, a pory roku mogą się zmieniać. Kiedy już w to zagrasz, przekonasz się, jak bardzo realistyczna może być rozgrywka, co bardzo mi się spodobało. Zintegrowano także rozgrywkę wieloosobową, ale nie mogę o niej zbyt wiele powiedzieć, ponieważ nigdy nie udało mi się wejść na żaden z serwerów. To tylko niektóre z rzeczy, które twórcy obiecali w tej grze, a które rzeczywiście zostały zintegrowane. Jedną rzeczą, której nie ma w grze, jest odpowiednia fabuła. Myślę, że fabuła w tej grze sprawiłaby, że byłaby ona o wiele przyjemniejsza niż tylko próba przetrwania i to świetnie, że rzeczywiście słuchają i pracują nad wprowadzeniem trybu fabularnego. Gra ma też kilka problemów z liczbą klatek na sekundę, ale wkrótce powinno to zostać naprawione. Ponadto, nie ma jeszcze odpowiedniego samouczka, więc może to być nieco frustrujące, gdy zaczniesz.

Project Zomboid ma unikalny styl graficzny, który może się podobać niektórym osobom, ale może też nie przypaść do gustu innym. Trudno wyjaśnić, na czym on polega, ale moim zdaniem jest fajny, choć wygląda przestarzale. Może nie jest zbyt zaawansowany, ale dobrze pasuje do gry, gdy już się go weźmie do ręki. Jest to gra, która udowadnia, że gra nie musi mieć dobrej grafiki, aby była dobra.

Project Zomboid pełna wersja

Project Zomboid to świetna gra, która w dużej mierze została już ukończona, mimo że wciąż znajduje się w programie Early Access. Grafika jest trochę przestarzała, ale myślę, że styl, którego używają, sprawia, że ta gra jest inna niż wszystkie inne gry o przetrwaniu. Muzyka w tej grze jest świetna i zapewnia wspaniały klimat apokalipsy zombie. Gra jest zarówno ekscytujące i ekscytujące raz dostać się do niego i nawet jeśli wiesz, co zakończenie będzie jak, znajdziesz się grając go w kółko, ponieważ jego naprawdę o tym, jak umrzeć, że naprawdę czyni tę grę zabawne. Bardzo podobała mi się ta gra i nadal będę w nią grać. Zdecydowanie warto ją kupić za jedyne piętnaście dolarów na Steamie i polecam zaopatrzyć się w Project Zomboid. Mimo że jest jeszcze we wczesnym dostępie, wydaje się już prawie pełną grą i gra się w nią szalenie przyjemnie.

4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: