Planet Zoo [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

Planet Zoo [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lip 13 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Planet Zoo

Planet Zoo – wymagania sprzętowe

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego.
  • System operacyjny: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit.
  • Procesor: Intel i5-2500 / AMD FX-6350.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
  • Miejsce na dysku: 16 GB dostępnej przestrzeni.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Planet Zoo, najnowszy tycoon i gra zarządzania przez Frontier Developments – umysły za Planet Coaster – wydany we wrześniu , 2019 do wielkiego sukcesu i krytycznego uznania. Ale podczas gdy na powierzchni jest wiele do polubienia w tej polerowanej, zabawnej grze o zarządzaniu zoo, tylko trochę głębiej zaczynasz widzieć pewne problemy, które po prostu nie mogą być błyszczące. Problemy, które zanieczyszczają doświadczenie gry i przynieść jej wynik dużo niższy niż ludzie mają myśleć, że powinno być.

Zanim jednak zaczniemy być zbyt negatywnie nastawieni, muszę jasno powiedzieć, że Planet Zoo jest grą przyjemną. Czy grasz przez jego kampanii lub tryb Sandbox masz za zadanie budować zoo, planowanie jego infrastruktury, wybierając swoje zwierzęta, budując ich siedliska wszystkie podczas obracania zysku i rozwoju firmy.Jest to polerowana wersja Zoo Tycoon wszyscy pamiętamy z lat wstecz. Twój czas gry jest spędzony zarządzanie pracowników, marketing, ceny biletów i zwierząt w nadziei, że można rozwijać swoje zoo większe i lepsze. Na szczycie tego wszystkiego są unikalne systemy, które Frontier dodał do gatunku, takich jak konfigurowalne budynki, responsywny system modyfikacji terenu, który rzeczywiście działa i zdolność do modyfikacji i zmiany tylko o wszystko w grze, jeśli chcesz. Wszystko to składa się na indywidualne doświadczenie, które nigdy nie będzie takie samo dla dwóch osób.

Planet Zoo pobierz pl

W każdym razie w większości przypadków. Chociaż tryb kampanii i tryb wyzwań – w których jesteś nowym pracownikiem mającym za zadanie odbudować zniszczone zoo lub sprostać konkretnym wyzwaniom – rozgrywają się tak, jak tego oczekujesz, żaden z nich nie jest tak naprawdę niczym więcej, jak tylko wyświechtanym samouczkiem lub dodatkiem. Prawdziwym mięsem gry jest tryb Sandbox, w którym możesz budować według własnych specyfikacji i jakkolwiek chcesz.

Niestety jest to również miejsce, gdzie gra walczy najbardziej ze swoją tożsamością, ponieważ, podczas gdy niektóre rzeczy będą zawsze unikalne dla każdego gracza, wady gry będą zawsze takie same, niezależnie od tego, gdzie spojrzysz.
 

Planet Zoo download pl

Powinno to być raczej oczywiste, ale byłoby prawie niemożliwe, aby gra taka jak Planet Zoo działała bez zmiany sposobu upływu czasu. W przeciwieństwie do poprzednich gier typu Zoo Tycoon, Planet Zoo jest naprawdę zainteresowane aspektem hodowli i ochrony zwierząt w zoo. Praktycznie wszystko, co robisz w tej grze będzie związane z ideą, że hodujesz i wychowujesz kolejne pokolenie zwierząt w zoo, lub pracujesz nad podniesieniem populacji dzikich zwierząt zagrożonych. Aby to wszystko działało bez konieczności poświęcania wielu godzin, system czasu w Planet Zoo jest niesamowicie przyspieszony.

 

Dni mijają w ciągu kilku sekund, a tygodnie i miesiące zajmują najwyżej minuty. To nie jest przesada. Dzięki temu, że czas płynie z prędkością światła, gra pozwala zobaczyć cykl narodzin i śmierci znacznie szybciej. Będziesz mógł zobaczyć, jak żubr, który się urodził, dorasta do dorosłości bez czekania godzinami, i będziesz mógł obserwować, jak jego rodzice starzeją się i umierają równie szybko. W teorii system ten sprawdza się dobrze w tym, co ma robić, ale żenienie gry z tak szybkim systemem powoduje niemały ból głowy.

Planet Zoo pełna wersja

W miarę jak twoje zoo rośnie, a twoje obowiązki piętrzą się, twoje codzienne życie w zoo staje się mniej kwestią wzrostu i budowania rzeczy, a bardziej mikrozarządzania wszystkim w parku; i będziesz musiał mikrozarządzać wszystkim. Zwierzęta będą potrzebowały określonych rzeczy, aby być szczęśliwe. Pracownicy będą potrzebowali jasnych ścieżek do celu i możliwości wycofania się, aby zrobić sobie przerwę. Ogrodzenia będą się psuć. Pompy wodne będą działać nieprawidłowo. Zwierzęta będą rodzić, obniżając jakość siedliska i zmuszając Cię do pozbycia się zwierzęcia lub zwiększenia rozmiaru jego domu. Tego typu problemy pojawiają się często i z ogromną prędkością, co sprawia, że korzystanie z funkcji pauzy w grze jest absolutną koniecznością.

Z szybkością gry jednak, oznacza to, że często będzie spędzać większość czasu z nim wstrzymane, zamiast pozwolić rzeczy postępu i zarobić pieniądze podczas budowania tego nowego siedliska. To sprawia, że czujesz się tak, jakbyś nie był właścicielem zoo, a jedynie starał się uchronić je przed spaleniem. To dodaje warstwę stresu do gry o słodkich zwierząt, co po prostu naprawdę nie ma sensu.

4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: