Phasmophobia [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

Phasmophobia [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 27 PobierzNet.pl  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Phasmophobia

Phasmophobia – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10 64Bit
  • Procesor: Intel Core i5-4590 / AMD Ryzen 5 2600
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 390
  • Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

OPIS GRY:

Jest ciemno jak w zegarku, dostajesz telefon od szefa, że w opuszczonym azylu pojawiły się podejrzane działania… i chce, żebyś tam przyjechał i dowiedział się, co się dzieje. Z latarką w ręku po cichu, na palcach, przedostajesz się do wielkiego labiryntu pomieszczeń. Kiedy już myślisz, że nic tam nie ma, widzisz cienistą postać, która przelatuje obok Twojego zamglonego wzroku. Z sercem bijącym w uszach… trzaskają drzwi! Słyszysz nie tylko bicie swojego serca… ale także jęki, a przed Tobą stoi białooka, gorejąca postać. Z zamkniętymi drzwiami i migoczącą latarką… czy uda Ci się ujść z życiem? Sprawdź swoją nowo odkrytą odwagę w nowej grze Phasmophobia!

Phasmophobia pobierz pl

Fazmofobia to dokładnie to, na co wygląda – strach przed duchami. Jeśli teraz jeszcze się nie boisz, to po tej grze na pewno się przestraszysz. Phasmophobia to wydana niedawno przez Kinetic Games niezależna gra o polowaniu na duchy, w której sprawdzisz swoje szczęście w przetrwaniu.
 

Podstawą gry jest podróż do wybranego miejsca z zestawem przedmiotów, takich jak lampa UV do zdejmowania odcisków palców, książka do pisania o duchach, pudełko na duchy, czytnik EMF, termometr itp. Używasz tych przedmiotów najlepiej jak potrafisz, próbując zidentyfikować, jakiego rodzaju jest to duch, aby ekipa sprzątająca mogła się nim zająć. Jest też wiele możliwości, jeśli chodzi o to, jaki to może być duch – każdy z nich ma inne mocne i słabe strony. Na przykład demon, mściciel, cień, duch, oni i wiele innych.

 

Phasmophobia download

W grze znajduje się wiele różnych map. Niektóre są większe od innych, na przykład azyl, szkoła średnia i więzienie to największe mapy. Najmniejszą, ale i najstraszniejszą mapą jest Azyl, ponieważ za każdym razem, gdy rozmawiasz na czacie głosowym w pobliżu, głos odbija się echem, podobnie jak odgłosy kroków. Jest to tak duża mapa, że łatwo się zgubić, a zanim nawet znajdziesz pokój duchów… zaczyna się polowanie na krew.
 
Istnieją jednak mniejsze mapy dla małych grup. Jeśli jednak grasz w jednej z mniejszych grup, w których maksymalnie może być 4 osoby. Jest to kilka różnych farm i domów ulicznych.
 

Jest też kilka różnych celów opcjonalnych, które można skreślić, takich jak zrobienie zdjęcia duchowi, bycie świadkiem zdarzenia z udziałem ducha, wykrycie termometrem pomieszczenia o temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza itp. Dzięki tym celom możesz zdobyć dodatkowe pieniądze na zakup lepszego sprzętu na trudniejsze poziomy trudności!

Phasmophobia pełna wersja

 Jednym z najbardziej przerażających elementów gry jest wykrywanie głosu. Duch może cię usłyszeć i jeśli poluje, a ty mówisz (nawet bez naciskania klawisza mikrofonu), duch może cię usłyszeć i skierować się w twoją stronę, aby dokonać udanego zabójstwa. Potrafią też otwierać drzwi i po prostu wchodzić do środka, więc jeśli nie trzymasz drzwi prawidłowo, na pewno nie zobaczysz już światła ciężarówki…

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: