OMSI 2 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

OMSI 2 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lip 12 POBIERZNET  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

OMSI 2

OMSI 2 – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 7/8.
 • Procesor: 2.6 GHz.
 • Pamięć: 2 GB RAM.
 • Karta graficzna: GeForce or comparable AMD with minimum 512 MB.
 • DirectX: Wersja 9.0c.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Symulator Omnibusu OMSI powraca na kolejną wycieczkę po zatłoczonych ulicach Berlina. Jest to jeden z najbardziej realistycznych symulatorów autobusowych, w jakie kiedykolwiek będziesz miał okazję zagrać, chyba że prowadziłeś prawdziwy autobus. OMSI 2 jest bardzo podobny do swojego poprzednika z jednym wyjątkiem – zamiast rozgrywać się we wczesnych latach 80-tych, OMSI 2 rozgrywa się w Niemczech pod koniec lat 80-tych, na początku lat 90-tych, mniej więcej w czasie upadku muru berlińskiego.

Zawiera również przeprojektowany silnik, który został zoptymalizowany tak, aby w pełni wykorzystać możliwości procesorów wielordzeniowych. W tym wydaniu usunięto również wszystkie błędy, które nękały oryginalne OMSI, w tym problemy z wydajnością, które utrudniały rozgrywkę w oryginalnej grze. Zoptymalizowany silnik został zaprojektowany do pracy na komputerach z najniższej półki, więc gracze mogą znaleźć ustawienia przyjazne dla ich konfiguracji.

Jeśli nie jesteś obeznany z technologią i nie rozumiesz wszystkich zaawansowanych opcji graficznych dostępnych w OMSI 2, istnieje opcja wyboru odpowiednich ustawień w oparciu o rocznik twojego komputera. Spowoduje to automatyczne dostosowanie całej grafiki w grze do roku określonego w ustawieniach, dostosowując tekstury gry, rozdzielczość ekranu, wydajność itp.

OMSI 2 pobierz pl

Rozgrywka w OMSI 2 może na początku przytłoczyć gracza, ale jeśli tylko skorzystasz z samouczka, błyskawicznie przejedziesz przez Niemcy. Nie da się jednak zagrać w grę, jeśli zdecydujesz się pominąć samouczek – do tego potrzebna jest wcześniejsza znajomość poprzedniej gry. Istnieje zbyt wiele instrumentów do wykorzystania i procedur do zapamiętania; jest to bardzo podobne do pilotowania samolotu w symulatorze lotu.

Gra ma wiele różnych funkcji, które mogą ułatwić lub utrudnić doświadczenie dla gracza. Dla początkujących zaleca się, aby pozwolić swoim pasażerom wejść na pokład autobusu bez konieczności martwienia się o targi autobusowe lub bilety. To eliminuje problem z biletami i utratą cennego czasu, który może być wykorzystany do przewiezienia klientów do ich miejsc przeznaczenia. Jeśli zdecydujesz się zezwolić na targi autobusowe i bilety, istnieje opcja “wstrzymania” gry, aby dokonać subtelnych zmian w zakupie biletów itp.

Fizyka w grze jest niewiarygodnie realistyczna, ponieważ możesz niemal “poczuć” każdy wyskok i zakręt, który wykonujesz.  Skrzypienie, piski i grzechotki są słyszalne z wnętrza autobusu za każdym razem, gdy wciśniesz hamulec, uderzysz w próg lub nawet zaciągniesz hamulec postojowy. OMSI 2 jest zoptymalizowany pod kątem konfiguracji z kierownicą, ale można to skompromitować za pomocą kombinacji klawiatury i myszy.

 

OMSI 2 download pl

Zdecydowanie zaleca się prowadzenie pojazdu przy użyciu myszy, jeśli nie posiadasz urządzenia peryferyjnego w postaci kierownicy. Wypróbowałem wszystkie trzy konfiguracje, w tym konfigurację z myszą i klawiaturą, i osobiście stwierdziłem, że mysz jest tak samo responsywna jak moja kierownica wyścigowa Logitech G27.

Kiedy ustawiasz trasy autobusów z IBS (Information Broadcast System), powie on twoim pasażerom, w którym kierunku podróżujesz i gdzie linia autobusowa się kończy. Jeśli nie masz odpowiednich informacji o trasach, pasażerowie nie wsiądą do Twojego autobusu, bo nie będą wiedzieli, w którym kierunku zmierzasz. Na początku może to być frustrujące dla nowicjuszy. System samouczka obejmuje wszystkie aspekty systemu nadawania, więc z praktyką staje się łatwiejszy. Jeśli jednak wszystko inne zawiedzie, możesz wybrać trasy i informacje o liniach autobusowych z systemu menu za pomocą klawisza “alt”. To pozwala na ustawienie wszystkich właściwych informacji o nadawaniu, ale zrozumienie i obsługa wszystkich instrumentów wewnątrz autobusu to tylko połowa zabawy.

Ponieważ rozgrywka jest niezapisana, masz swobodę wyboru autobusu, trasy i warunków pogodowych. Nie ma żadnych wytycznych, których trzeba by było przestrzegać; masz wolność robienia tego, co chcesz. Poczucie wolności jest obecne podczas jazdy przez Niemcy z jednego miejsca do drugiego, podrzucając klientów do ich miejsc. Dla odmiany dobrze było nie mieć fabuły do śledzenia ani misji do wykonania.

omsi 2 pełna wersja

Możesz przejechać tę samą trasę dowolną ilość razy bez konsekwencji. Co więcej, możesz zmienić aktualną trasę po jej zakończeniu. Możesz nawet przerwać trasę, jeśli zdecydujesz, że nie chcesz jej kontynuować.

W pełni dynamiczny system pogodowy OMSI 2 może zmieniać się w zależności od kaprysu. Jeśli masz stałe połączenie z Internetem, możesz skonfigurować opcję prawdziwej pogody, która będzie opierać warunki pogodowe w grze na tym, co dzieje się na całym świecie. System ten aktualizuje się co pięć minut, aby zapewnić jak najdokładniejsze wzorce pogodowe w grze.

Obserwowanie reakcji pasażerów na Twoją jazdę zawsze wywołuje uśmiech.Zaczną narzekać w momencie, gdy przypadkowo uderzysz w krawężnik lub spowodujesz wypadek. Niektórzy pasażerowie będą nawet narzekać, gdy zbyt długo będziesz liczyć zmiany lub przetwarzać bilety. Deweloper MR-Software GbR nie szczędził wydatków, jeśli chodzi o sztuczną inteligencję OMSI 2, ruch uliczny i pieszych. Wszyscy oni wchodzą w realistyczną interakcję z otoczeniem, tak jak w prawdziwym życiu.

3 komentarze

 • Brzydal

  Spoko

  Odpowiedz
 • Nejilu

  symulator jak symulator jak ktos lubi tego typu to spoko

  Odpowiedz
 • Jeremiasz

  mega szybki transfer 😀

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: