Najciekawsze mody do GTA 5 w 2022r

Fani GTA 5 docenią różne mody, które sprawiają, że gra jest bardziej realistyczna i wciągająca. Modyfikacje te mogą dodać więcej szczegółów do Los Santos, nowe misje i rozgrywki fabularne online, a także pozwalają graczom doświadczyć całej kampanii w wirtualnej rzeczywistości. Użytkownicy powinni jednak pamiętać, że Rockstar Games wprowadziło ograniczenia dotyczące kreatywności i niewłaściwego wykorzystania swojej własności intelektualnej, co obejmuje moduły zmieniające GTA Online. Z tego powodu większość modów do GTA 5 działa tylko na grę singleplayer.

Carmageddon V dodaje misje

Jako dodatek do GTA V, Carmageddon V jest kolejnym sposobem na wstrzyknięcie do gry odrobiny losowości. Te same mody, które sprawiły, że GTA 4 było tak chaotyczne, zostały również włączone do gry, więc powinieneś spodziewać się dużo chaosu samochodowego w Carmageddon V. Mod jest obecnie dostępna w Early Access i jest wyceniona na PS4 i Xbox One.

Popularne mody do zwiększania realizmu

World Improvement mod zwiększa realizm w GTA V. Ten mod dodaje realizmu do gry poprzez poprawę oświetlenia, tekstur i cieni. Sprawia również, że policjanci i npc reagują bardziej realistycznie. Ten mod jest dostępny tylko dla wersji gry na PC. Możesz również użyć tego moda do poprawienia swoich umiejętności jazdy i walki. Realism Team to kolejny mod, który dodaje agencje stróżów prawa do GTA V. Ten mod dodaje departamenty policji ze wszystkich poziomów, w tym federalnego. Postaci te będą pojawiać się w realistycznych pojazdach i atakować pojazdy każdego typu. Jest również dostarczany z innymi modami, które zwiększają realizm. Jeśli jesteś fanem GTA IV, ten mod jest dla Ciebie. Jest łatwy do pobrania i zainstalowania.

NaturalVision to kolejny popularny mod gta 5. Ten mod poprawia grafikę i obsługę gry. Twórca tego moda, Killatomate, opracował nowy system obsługi samochodów oparty na fizyce. Ustawił on środek masy i ciężar każdego pojazdu indywidualnie. Dzięki tym zmianom gra sprawia wrażenie bardziej realistycznej. Możliwe jest również granie w grę na wysokich ustawieniach nawet jeśli posiadasz słaby PC.

Mod World Improvement poprawia wizualizację i inne funkcje GTA V. Mod dodaje realistyczny deszcz, ulepszone rośliny i realistyczne efekty dymu. Dzięki regularnym aktualizacjom, mod ten wciąż dodaje nowe funkcje do gry. Jeśli poważnie myślisz o poprawieniu wizualizacji gry, ten mod jest wart sprawdzenia. Istnieje wiele korzyści z tego moda i jest to must-download dla graczy GTA V. Wcześniej w GTA 5 nie mogłeś okradać domów ani naruszać ścian budynków. Home Invasion mod pozwala na naruszanie i rabowanie budynków z użyciem broni palnej. Dodaje także siedem różnych stylów domów, dając Ci więcej różnorodności niż kiedykolwiek. Teraz, dzięki modowi Home Invasion, możesz napadać na domy i rabować ludzi z bronią w ręku. Dodatkowo, ułatwia on zakradanie się do budynków bez złapania!

Realism Team to kolejny mod, który dodaje agencje stróżów prawa do GTA V. Ten mod dodaje departamenty policji ze wszystkich poziomów, w tym federalnego. Postaci te będą pojawiać się w realistycznych pojazdach i atakować pojazdy każdego typu. Jest również dostarczany z innymi modami, które zwiększają realizm. Jeśli jesteś fanem GTA IV, ten mod jest dla Ciebie. Jest łatwy do pobrania i zainstalowania.

NaturalVision to kolejny popularny mod gta 5. Ten mod poprawia grafikę i obsługę gry. Twórca tego moda, Killatomate, opracował nowy system obsługi samochodów oparty na fizyce. Ustawił on środek masy i ciężar każdego pojazdu indywidualnie. Dzięki tym zmianom gra sprawia wrażenie bardziej realistycznej. Możliwe jest również granie w grę na wysokich ustawieniach nawet jeśli posiadasz słaby PC. Mod World Improvement poprawia wizualizację i inne funkcje GTA V. Mod dodaje realistyczny deszcz, ulepszone rośliny i realistyczne efekty dymu. Dzięki regularnym aktualizacjom, mod ten wciąż dodaje nowe funkcje do gry. Jeśli poważnie myślisz o poprawieniu wizualizacji gry, ten mod jest wart sprawdzenia. Istnieje wiele korzyści z tego moda i jest to must-download dla graczy GTA V.

Wcześniej w GTA 5 nie mogłeś okradać domów ani naruszać ścian budynków. Home Invasion mod pozwala na naruszanie i rabowanie budynków z użyciem broni palnej. Dodaje także siedem różnych stylów domów, dając Ci więcej różnorodności niż kiedykolwiek. Teraz, dzięki modowi Home Invasion, możesz napadać na domy i rabować ludzi z bronią w ręku. Dodatkowo, ułatwia on zakradanie się do budynków bez złapania!

Simple Zombies mod dodaje przetrwanie oparte na rundzie

Ten mod pozwala na zabawę z zombie. Te stworzenia są bardziej odporne na pociski niż ludzie i będą cię atakować bez względu na wszystko. Mogą plądrować sklepy 24/7 w GTA 5 i nie są ograniczone racją żywnościową ani określoną liczbą amunicji. Nie mają też szans w walce wręcz. Naprawiono niektóre błędy, które występowały w poprzedniej wersji moda, w tym zawieszanie się skryptu podczas zapisywania lub ładowania mapy przed rozpoczęciem gry.

Jednym z najbardziej popularnych i interesujących modów do GTA 5 jest Simple Zombies, który całkowicie przebudowuje całe doświadczenie GTA. Modyfikacja ta dodaje statystyki pragnienia i głodu, system craftingu i wiele więcej! Dodaje również efekty atmosferyczne do Los Santos. Jest to zdecydowanie warte sprawdzenia. Bądź jednak ostrożny przed jej zainstalowaniem.

Ten mod zmieni GTA 5 w grę typu survival horror. Będziesz musiał śledzić swoją wytrzymałość i inne parametry życiowe oraz zbierać zasoby i broń. Możliwa jest również interakcja z przyjaznymi NPC i crafting przedmiotów. Wymaga to posiadania gry, aby zainstalować mod zombie, ale warto, jeśli kochasz taką rozgrywkę. Po prostu upewnij się, że sprawdzisz warunki sprzętowe przed zainstalowaniem moda.

GTA Simple Zombies mod jest popularnym pobraniem na Steamie i jest koniecznością dla fanów zombie. Ten mod dodaje do GTA 5 grę przetrwania i łączy popularne style gry GTA z doświadczeniem o tematyce zombie. W przeciwieństwie do innych modów, ten wymaga pewnych wymagań instalacyjnych. Zalecane jest również pobranie oficjalnej wersji gry, jeśli szukasz dodania moda zombie.

Dodane funkcje, sprawiają, że gra jest znacznie bardziej realistyczna. Odgłosy gracza przyciągają zombie, więc konieczne jest, aby pozostać w ciszy. Na szczęście te zombie mogą być łatwo odparte przez staranne monitorowanie i zarządzanie zasobami. Możesz przetrwać tylko poprzez zebranie wystarczającej ilości zasobów, aby stworzyć skuteczny obóz. Istnieje również szereg przyjaznych broni, które mogą pomóc w walce z nieumarłymi przeciwnikami.

Mod World Improvement ogranicza możliwość noszenia broni palnej

Jeśli masz dość używania broni do obrony siebie lub swojego domu, rozważ pobranie moda do GTA 5 World Improvement. Ten mod znacznie zwiększa realizm otwartego świata GTA 5. Inne korzyści z tego moda to nowe postacie, rutyny npc i wypadki samochodowe wokół Los Santos. Plus, deweloper wypuszcza regularne aktualizacje dla tego moda.

Inna popularna modyfikacja, System Reaction, dodaje do GTA 5 więcej elementów realnego życia. Ten mod zabrania noszenia broni palnej na otwartych terenach. Dodatkowo, niegrające postacie są bardziej czujne w zauważaniu cię z bronią i zgłoszą cię na policję, jeśli zobaczą, że masz ją przy sobie.

Complex Control

Dla tych, którzy szukają unikalnych doświadczeń w Grand Theft Auto V, mod Complex Control jest idealnym sposobem na urozmaicenie gry. Pierwotnie miał to być mod do rozbrajania bomb i ratowania zakładników, ale z czasem Complex Control rozszerzył swój zakres. Dodaje do gry tryb battle royale i zawiera ponad 100 nowych skórek postaci, 55 różnych umiejętności i natychmiastową teleportację.

Jednym z najpopularniejszych trybów Complex Control do GTA V jest battle royale, który daje graczom nowe doświadczenie w grze. Jak sama nazwa wskazuje, gracze mogą zaangażować się w rozgrywkę w stylu battle royale. Ponadto mod ten pozwala graczom wybierać spośród gotowych postaci i zwiększać ich odblokowanie. Twórca podkreśla, że sukces gracza w grze zależy od tego, jak dobrze przetestuje on swój mod.

Kolejnym złożonym modem kontrolnym jest Theaetik. Theaetik mod umożliwia graczom kontrolowanie postaci AI i stref w grze. Te postacie AI będą również bardziej czujne i będą zgłaszać policji graczy, którzy mają dostęp do broni. Posiada również własny system zapisu, niezależny od podstawowego doświadczenia GTA5. Należy jednak pamiętać, że te mody są przeznaczone dla osób, które lubią szybką akcję w grze.

Kolejnym świetnym modem do GTA 5 jest Railroad Engineer. Ten mod daje graczom możliwość prowadzenia, wykolejania i rozbijania pociągów. Z modem tym współpracują zarówno pociągi towarowe, jak i tramwaje podmiejskie. Railroad Engineer mod jest również doskonałą opcją dla każdego, kto kocha pociągi. Dzięki nim ściganie się i rozbijanie pociągów jest jeszcze przyjemniejsze. Jeśli chcesz cieszyć się Complex Control w GTA V, pobierz je już dziś!

Alien Invasion War

Alien Invasion War to ciekawy mod do GTA 5. Ten dodatek do gry wprowadza nowy gatunek obcych. Gracze mogą wybrać jedną ze stron konfliktu i mają możliwość wyboru broni swojej strony. Mod zawiera również trzy kolekcjonerskie części statku kosmicznego. Gracz może wybrać jedną z tych części za pomocą menu debugowania.

Komponent multiplayer gry jest obecnie w środku inwazji obcych, która wprowadza do gry nowych i powracających graczy. Nagła wojna gangów obcych również przyciąga nowych graczy i sprowadza powracających. Niestety, więcej graczy oznacza więcej celów dla cheaterów. A z większą ilością graczy przychodzi więcej potencjalnych hacków. Alien Invasion War jest tylko jednym z wielu. Koncepcja gangu w grze została rozszerzona, a mod oferuje nowe możliwości rozgrywki dla graczy. Gracze mogą stworzyć swój własny gang i walczyć z innymi gangami o kontrolę nad Los Santos. Chociaż Rockstar nie odniósł się oficjalnie do idei gangów, mod dodaje tę koncepcję i otwiera nowe opcje rozgrywki. Wśród najlepszych modów do GTA 5, Alien Invasion War jest jednym z najbardziej intrygujących.

Innym ciekawym modem jest "Grand Theft Space". Ten mod przenosi graczy w kosmos, w komplecie z w pełni funkcjonującym promem kosmicznym. Są tam księżyce i planety, a także ślady obcych form życia. Ślady te znajdziesz podczas eksploracji mapy i poznawania środowiska. Będziesz zaskoczony nowymi możliwościami, jakie ten mod wnosi do gry.

Reshade + ENB

Nowe mody shaderów, Reshade i ENB, są jednymi z najbardziej ekscytujących modów GTA 5. Podczas gdy nowy shader mod jest wciąż w fazie Alpha, deweloper osiągnął już imponujący poziom wsparcia społeczności z ponad 18.000 zwolenników w serwisie Patreon. Z czasem te dwa nowe gta 5 shader mods staną się dostępne dla wszystkich. Jednak na razie są one dostępne tylko dla wsierających na Patreonie. Redux posiada dużą liczbę ulepszeń i poprawek dla broni, w tym czasy przeładowania i bardziej realistyczny odrzut. Dzięki temu policja jest lepiej wyposażona do pracy, ma bardziej zaawansowane ładunki broni i ulepszone możliwości SI. Zdziwisz się, jak wiele ulepszeń możesz wprowadzić do swojego doświadczenia w GTA V dzięki Redux. Możliwe jest dodanie ponad 400 nowych broni, więc upewnij się, że jesteś dobrze zaopatrzony w ten mod, aby w pełni wykorzystać jego zalety.

pl_PLPolish