Gta Vice City [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

Gta Vice City [PC] Pełna wersja Pobierz PL

paź 05 POBIERZNET  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

GTA VICE CITY

GTA VICE CITY – wymagania sprzętowe

 • Procesor 800 MHz Pentium III / Athlon lub 1.2 GHz Celeron / Duron.
 • 128 MB RAM.
 • 32 MB karta graficzna kompatybilna z DirectX.
 • karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX.
 • 8x CD-ROM / DVD-ROM.
 • 915 – 1550 MB miejsca na dysku twardym.
 • system operacyjny Microsoft Windows 98 / 98SE / Me / 2000 / XP / Vista.
 • DirectX 9.0.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Przemoc, pieniądze i głód władzy – o to właśnie chodzi w Grand Theft Auto: Vice City. Graczom nie trzeba niczego przedstawiać, gdyż większość z nich dobrze zna serię GTA i jej “brutalne” misje. Tym razem scena rozgrywa się w Vice City! Oparta na kultowym Miami z lat 80-tych, ma doskonałą scenerię wspaniałych plaż, kobiet, szybkich samochodów, narkotykowych lordów i przestępczości. Misje są zróżnicowane, zasady te same. Witamy w Vice City, gdzie turystyka i przestępczość są jego kluczowymi branżami.

gta vice city pobierz pl

Gracze, jako Tommy Vercelli, muszą wypełniać misje, aby powrócić do zawadiackiego świata przestępczości, zdobywając pieniądze utracone podczas transakcji narkotykowej. W tym celu Tommy zrobi wszystko, od eliminacji informatorów po zaangażowanie się w pojedynek na wyścigach łodzi.

Ciekawym elementem Grand Theft Auto: Vice City są zróżnicowane misje w otwartym środowisku. Gracze mogą zwiedzać każdą część miasta i rozgrywać misje na różne sposoby i metody. Są misje, w których trzeba ścigać dostawcę pizzy i wyeliminować go, albo powalić informatora lub po prostu grozić śmiercią, rozbijając pojazdy. Jedna misja pozwala graczom zaangażować się w pojedynek z użyciem silnej broni, podczas gdy inna ma pompującą adrenalinę misję wyścigu łodzi i wyścigu na torze polnym. Pamiętaj, że te misje są dość brutalne. Dzieci, trzymajcie się z daleka!

 

gta vice city ​download pl

Nie można sobie wyobrazić pełnej akcji gry GTA bez pojazdów i pościgów samochodowych. Tak, GTA: Vice City ma w zanadrzu kilka wspaniałych czterokołowców i motocykli. Wszystkie przypominają styl lat 80-tych. Włączenie motocykli sprawia, że Vice City różni się nieco od swoich poprzedników. Gracze mogą kraść rowery i jeździć nimi z pełną swobodą. Chociaż motocykle dają pożądaną prędkość do ścigania celów, to jednak kontrolowanie motocykla jest w Vice City trudne i może prowadzić do kolizji. Gracze mają również dostęp do helikoptera RC, wodnosamolotu i łodzi, którymi mogą podróżować w powietrzu i na morzu. Zwiedzanie miasta drogą powietrzną i morską może być ekscytujące, ponieważ pojazdy te mogą być świetnym sposobem na ucieczkę z niektórych niekontrolowanych scenariuszy.

gta vice city pełna wersja

GTA: Vice City pozwala na uszkadzanie pojazdów poprzez strzelanie do przednich szyb lub snajperów. Lepiej trzymać się z dala od policjantów, ponieważ mogą oni wybrać dowolną metodę aresztowania, jeśli zostaną zauważeni. Można również kupować nieruchomości i generować przychody. Trzeba jednak mieć wystarczająco dużo pieniędzy, aby je kupić, a to jest możliwe dzięki ukończeniu misji głównych. Istnieją pewne typowe dla GTA mini-misje, w tym rampage, który pozwala Tommy’emu zabić jak najwięcej członków gangu w określonym czasie. Są też misje taksówkowe, w których gracze muszą zawieźć pasażerów do celu (podobnie jak w Crazy Taxi) oraz misje ambulansowe, które pozwalają graczom ratować ludzi, zabierając ich do lokalnego szpitala. W sumie, GTA: Vice City posiada zróżnicowaną rozgrywkę.

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: