Football Manager 2022 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

Football Manager 2022 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Football Manager 2022

Football Manager 2022 na PC – wymagania sprzętowe

  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 1.8 GHz
  •  4 GB RAM
  •  karta grafiki 256 MB GeForce 9600M GT / Radeon HD 3650 lub lepsza
  •  7 GB HDD
  •  Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bit
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Od momentu uruchomienia bety spędziłem w Football Manager 2022 ponad 100 godzin. W ciągu roku spędzę pewnie jeszcze ponad tysiąc. Football Manager zawsze był tego rodzaju grą, nie tylko dla mnie, ale dla niezliczonych graczy, którzy tworzyli swoje własne małe światy i kształtowali krajobraz piłkarski na lata w przyszłości.

Jest to również gra, którą trudno jest wyjaśnić ludziom. Moja historia w FM22 różni się znacznie od twojej, a mimo że obowiązuje w niej ten sam system, nie ma jednolitego doświadczenia z FM22.

Będę szczery – brakowało mi FM21. W zeszłym roku trzymałem się tylko FM20 i skończyłem w roku 2040, nie widząc zbyt wielu prawdziwych graczy. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że Sports Interactive dokonało niesamowitych ulepszeń w serii Football Manager.

Football manager 2022 pobierz

Menedżer Piłki Nożnej to tak obszerna gra. W najnowszej wersji wprowadzono kilka poprawek i ulepszeń, które mnie wciągnęły i sprawiły, że zainteresowałem się znacznie większą liczbą aspektów gry, które w przeciwnym razie mógłbym przegapić.

Niektóre elementy wydają się po prostu lepiej działać w FM22. W poprzednich tytułach z serii Football Manager sukces osiągałem tylko wtedy, gdy byłem bezwzględnym trenerem, który chwalił zawodników tylko wtedy, gdy wygrywali (i czasem ostrzegał przed samozadowoleniem), a w przypadku porażki wpadał w szał. Teraz masz więcej możliwości radzenia sobie z zawodnikami niż kiedykolwiek wcześniej.

Na konferencjach prasowych i w rozmowach z drużyną możesz gestykulować, a nie tylko stosować klasyczny styl “Spokojny”, po którym od czasu do czasu pojawia się “Asertywny”. Zbytnia niefrasobliwość w szatni szybko spowoduje utratę zaufania drużyny (opcja “Rzuć butelką z wodą” to zwykle kiepski pomysł), ale dobrze wymierzona reprymenda może zdziałać cuda. Znacznie szerszy wachlarz opcji jest teraz naprawdę ważny i wpływa na drużynę w sposób, w jaki być może wcześniej nie wpływał. Musisz zastanowić się, które okrzyki z linii bocznej wybrać, a znalezienie najlepszej odpowiedzi w danej sytuacji wymaga wysiłku. Nie da się tak łatwo przekonać zawodników, aby zgadzali się z każdą twoją decyzją.

Łatwiej jest też manipulować pozycjami. Uwielbiam formację 5 obrońców, w której skrzydłowi naciskają na nas, gdy jesteśmy w posiadaniu piłki, a większość lewych obrońców dobrze czuje się w tej roli. Zawsze wydawało mi się dziwne, że środkowy obrońca nie mógłby się przesunąć nieco wyżej i nie miałby absolutnie żadnej wiedzy na temat gry w tej roli, więc miło jest wreszcie zobaczyć pewną elastyczność na różnych pozycjach. Jest to dodatkowy poziom możliwości, z którym nie mogłem eksperymentować w przeszłości – możesz tworzyć strategie bez konieczności wydawania pieniędzy na rynku transferowym na wyspecjalizowanych skrzydłowych.

football manager 2022 download

W grze Football Manager 2022 wprowadzono wiele nowych funkcji. Dla mnie najważniejsze są te, które sprawiają, że spędzanie dziesięcioleci w grze (i miesięcy w prawdziwym życiu) staje się czystą przyjemnością.

Jeśli słowa “dynamiczne oceny młodzieży” nic dla Ciebie nie znaczą, to w porządku. Zasadniczo oznacza to, że zdolności młodzieży w danym kraju mogą i będą zmieniać się z czasem. Załóżmy, że chcesz przejąć kontrolę nad krajem, którego historia piłkarska nie jest zbyt imponująca. W ciągu jednej kariery możesz podnieść rangę piłki nożnej w tym kraju, inspirując społeczeństwo i młodzież do coraz większego poparcia dla gry. To naprawdę długofalowa perspektywa, ale dla kogoś, kto w swoich zapiskach wybiega w przyszłość o wiele dziesięcioleci, możliwość uczynienia z kraju, w którym nie gra się w piłkę nożną, światowej potęgi sportowej jest naprawdę ekscytująca.

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest rozmowa z agentami zawodników podczas podpisywania z nimi kontraktów. W prawdziwym życiu zawodnicy są ludźmi z konkretnymi potrzebami i życzeniami. Pracują dla nich także agenci, którzy także mają określone potrzeby i życzenia. W grze Football Manager 2022 możesz udać się do agentów i porozmawiać z nimi o chęci podpisania kontraktu z ich klientem, dzięki czemu dowiesz się, na ile dany zawodnik jest zainteresowany i co trzeba zrobić, aby do tego doszło. Nie jest to wielka rozmowa, która sprawia, że agent czuje się jak prawdziwa osoba z emocjami i tak dalej, ale sprawia, że gra Football Manager i świat, który w niej tworzysz, jest o wiele bardziej wciągający.

Football manager 2022 pełna wersja

Jeśli lubisz statystyki sportowe, gra Football Manager 2022 jest dla Ciebie idealna. Koncentrator danych to doskonałe ulepszenie analityki, doskonale odzwierciedlające współczesną grę. Umożliwia on analizowanie wszystkiego, od skuteczności rzutów rożnych przy różnych planach rozgrywania setek, po celność strzałów i raporty dotyczące wydajności poszczególnych zawodników. Możesz nawet poprosić o specjalne informacje z działu danych, więc jeśli chcesz otrzymać wykres rozrzutu, który pokaże, jak wygląda rozkład bramkarzy w porównaniu z resztą ligi, to dobrze trafiłeś.

4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: