DayZ [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

DayZ [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 26 POBIERZNET  
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

DayZ

DayZ  – wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Dual Core 2.4 GHz lub AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz.
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GT 440/AMD Radeon HD 5850 lub lepsza.
  • Pamięć RAM: 2 GB.
  • Wolne miejsce na dysku: 10 GB.
  • System operacyjny: Windows 7/8/10.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Firma Bohemia Interactive opublikowała najnowszą aktualizację do zainfekowanej sandboksowej gry survivalowej DayZ. Według twórców gry ARMA są to przełomowe aktualizacje dla popularnego tytułu, którzy twierdzą, że “zakres tych aktualizacji wykracza daleko poza wszystko, co do tej pory zrobiliśmy”.

DayZ pobierz pl

Główną częścią aktualizacji 1.12 do DayZ są poważne zmiany w sposobie prowadzenia walki, a także nowe bronie i zmienione systemy, takie jak jedzenie i ogrodnictwo.

Naturalnie, chętnie zobaczymy zmiany w walce w akcji. Bohemia podkreśla, że przerobiła zainfekowane postacie niezależne, aby stały się twardsze i bardziej wszechstronne w walce wręcz. Jednocześnie będą oni mniej świadomi ruchów graczy, co zachęci do stosowania taktyki skradania się.

 

DayZ download

Studio opublikowało obszerne opisy zmian w aktualizacji 1.12 do DayZ, zarówno dla wersji PC, jak i konsolowej. W międzyczasie zagłębiamy się w niektóre z większych zmian i poprawek.

    Zarażeni są bardziej zabójczy z bliska ze względu na zwiększoną częstotliwość ich ataków i większą odporność na obrażenia zadawane w walce wręcz. Aby odeprzeć ich ataki z bliska, gracze muszą używać cięższej broni, gdy próbują ich ogłuszyć. Ich zmysły zostały zmodyfikowane w taki sposób, że wolniej reagują na pobliskie dźwięki, co sprawia, że podejście i zabijanie z ukrycia jest bardziej opłacalne. Zarażeni są też bardziej skłonni do pozostawienia celu w spokoju, jeśli go stracą, i nie atakują już nieprzytomnych graczy.
    Dokonano gruntownego zbalansowania istniejącej broni palnej, czyniąc ją bardziej zróżnicowaną i pamiętając o jej rzadkości w świecie gry. Przede wszystkim skupiliśmy się na tym, aby karabiny nieautomatyczne były silniejsze i bardziej precyzyjne niż automatyczne. Zmieniliśmy także słyszalność, dzięki czemu broń o mniejszym kalibrze jest trudniej usłyszeć z daleka.

DayZ pełna wersja

Zróżnicowanie broni palnej ma również wpływ na właściwości amunicji, co oznacza, że zwróciliśmy uwagę na obrażenia zdrowia, a także różnice w wstrząsach pomiędzy poszczególnymi rodzajami amunicji. Zostało to również połączone z dużym ulepszeniem sprzętu ochronnego o właściwościach balistycznych (wybrane hełmy i kamizelki), który teraz znacznie lepiej chroni graczy przed obrażeniami zdrowia i pozwala na to, aby więcej starć kończyło się utratą przytomności, a nie natychmiastową śmiercią.
Tłumiki sprawiają, że broń palna staje się o wiele bardziej przydatna w starciach i pozwala graczom na ukradkowe likwidowanie celów bez przyciągania dużej liczby czających się zainfekowanych. Każde trafienie z broni palnej w zainfekowanego daje też bardzo duże szanse na zatrzymanie go.
Miny lądowe przeszły zmianę balansu i nie są już śmiertelne dla zdrowych graczy. Mimo to nadal będą kaleczyć swoje ofiary, więc uważaj na nie. Jeśli uda ci się ją zauważyć, zanim na nią nadepniesz, możesz ją rozbroić za pomocą odpowiedniego narzędzia.
Mówiąc o walce, wprowadzamy do gry zupełnie nową broń – Pioniera. Ten specjalny karabin bolt-action sił policyjnych z magazynkiem na pięć naboi 5,56×45 mm jest mocnym konkurentem wśród dostępnego już arsenału i mile widzianym dodatkiem do obszarów policyjnych na terenie Czarnorusi i Liwonii. W grze pojawiły się również dwa nowe egzotyczne noże.

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: