Counter-Strike: Global Offensive [PC] Pełna wersja Pobierz PL
2

Counter-Strike: Global Offensive [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lis 29 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Counter-Strike: Global Offensive [PC]

CS:GO – wymagania sprzętowe

  • procesor: Intel Pentium Dual Core E5700 3 GHz lub AMD Phenom 8750 Triple-Core;
  • grafika: Nvidia GeForce GT 630 lub AMD Radeon HD 6670;
  • 15 GB wolnego miejsca na dysku;
  • około 4 GB pamięci RAM.
 
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Najwięcej bombardowań spadło 07 grudnia, czyli w dniu, w którym Counter-Strike: Global Offensive oficjalnie stał się goniącym za trendami . Ponad 14 000 użytkowników pozostawiło negatywne recenzje w tym dniu, co zdecydowanie kwalifikuje się do kamienia milowego w duchu “najgorszego dnia negatywnej recenzji w historii” lub czegoś.

Nagły napływ świeżych sił w Counter-Strike: Global Offensive przyniósł ze sobą również garść rażących recenzji. W tej chwili gra 686 668 graczy, a dzienna liczba graczy wynosi 749 645.

Z tego co udało nam się dowiedzieć, Counter-Strike: Global Offensive należą do trzech arbitralnie nakładających się na siebie szkół myślenia. Pierwszą z nich są ci, którzy kupili grę niedawno, a następnie Valve zdecydowało się na przejście na model free-to-play, przez co poczuli się trochę oszukani. Całkiem zrozumiałe, jeśli możemy dodać.

csgo pobierz pl

Drugą grupą są doświadczeni weterani Counter-Strike’a, zaprawieni w walce i wydawaniu pieniędzy. Rzeczy, za które zapłacili mnóstwo pieniędzy przez lata, są teraz darmowe, a to dopiero początek zmian w ekonomii.

Zmiana ta oznaczała również podniesienie statusu wszystkich dotychczasowych graczy do rangi Prime Status, co ponownie zepsuło sytuację płacących klientów, aby dostosować się do graczy free-to-play. Danger Zone jest ledwo wspominana, tak jak jej Artifact-sigh-factor, ale ci, którzy to robią, mówią albo o strasznej wydajności, albo o Fortniteizacji ich ulubionej gry.

Counter-Strike: Global Offensive to ostatnia niezadowolona grupa, która twierdzi, że gra jest nie do przejścia od czasu aktualizacji, a przyczyny tego stanu rzeczy sięgają od cheaterów do lagów i/lub nieświadomych graczy. Aby być uczciwym, mamy doniesienia z pierwszej ręki, że chomik serwerowy Valve ma problemy, ale można się tego spodziewać przy nagłym wzroście liczby graczy.

cs go download pl

Spodziewamy się, że Valve w końcu naprawi problemy z serwerami Counter-Strike: Global Offensive, ale w tej chwili priorytetem musi być baza graczy. Wygląda na to, że Gabe i spółka nie przemyśleli tego, ale na szczęście jest jeszcze dużo czasu, żeby podjąć właściwą decyzję. Dzikie myśli, z głowy – ogłoszenie Half-Life 3 jest jednym z nich. Gabe pls.

 

Jeśli ktoś chce wiedzieć, czy Counter-strike Global Offensive jest odpowiedni dla dzieci, powinien wiedzieć o ratingu wiekowym Counter-strike Global Offensive. Jeśli Counter-strike Global Offensive Age Rating umieszcza film w kategorii, która jest odpowiednia dla dzieci, wtedy dzieci mogą oglądać zawartość, a jeśli tak nie jest i Counter-strike Global Offensive Age Rating umieszcza zawartość w kategorii, która jest odpowiednia tylko dla dorosłych, dzieci nie powinny oglądać Counter-strike Global Offensive. Tak więc, upewnij się, że sprawdzasz Counter-strike Global Offensive Age Rating zanim zdecydujesz, czy jest on odpowiedni dla dzieci.

csgo pełna wersja

Generalnie, kiedy ktoś szuka Counter-strike Global Offensive Age Rating to szuka również Counter-strike Global Offensive review, aby dowiedzieć się czy jest dobra. Popularna opinia wśród ogółu społeczeństwa jest taka, że Counter-strike Global Offensive jest całkiem dobry z wszystkimi pochwałami, które otrzymał, ale było też kilka negatywnych recenzji, które są tylko oczywiste, ponieważ każdy ma prawo do posiadania własnej opinii. Pozytywne i negatywne recenzje, które zebrał Counter-strike Global Offensive można zobaczyć na różnych platformach generujących recenzje.

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: