Call of Duty®: Modern Warfare® II [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

Call of Duty®: Modern Warfare® II [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lis 11 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Call of Duty®: Modern Warfare® II

Call of Duty®: Modern Warfare® II – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 10, 64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i5-3570 lub AMD Ryzen 5 1600X
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon RX 470
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Miejsce na dysku: 75 GB
  • Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
 
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Seria Call of Duty to branżowy behemot, który aż do tego roku był coroczną serią. W tym roku przyszła kolej na Infinity Ward, które wydało Modern Warfare 2, swoistą reimaginację, która pokazuje nam, co ten weteran developer zrobiłby ze współczesnymi scenariuszami walki, które rozsławił ponad dekadę temu. Ale czy MW2 to sequel, który sprawi, że gracze będą zmotywowani do dalszej gry przez następne dwa lata, czy może ten sezon świąteczny lepiej spędzić z jakąś inną strzelanką?

Call of Duty®: Modern Warfare® II pobierz pl

Silnik Infinity Ward może pochwalić się jedną z najlepszych opraw graficznych w gatunku, a tym razem wprowadzono w nim ulepszenia w oświetleniu, nową metodę renderowania kalkomanii i inne procesy techniczne, które składają się na jedną, świetnie wyglądającą grę. Większość modeli postaci jest hiperrealistyczna, a w niektórych scenach łatwo uwierzyć, że oglądamy film akcji lub program telewizyjny. Nie wszystkie modele postaci są jednak tak wiarygodne, więc ogólnie rzecz biorąc, gra wygląda świetnie, ale nie idealnie.

PS5 obsługuje 120 Hz, a także kontroler DualSense, w tym głośnik do rozmów głosowych i adaptacyjne spusty do strzelania z broni. Gracze nastawieni na rywalizację będą prawdopodobnie chcieli wyłączyć tę ostatnią funkcję, ponieważ wprowadza ona odrobinę opóźnienia, ponieważ musisz teraz użyć nieco więcej siły palcami, zanim broń wystrzeli. Z drugiej strony, dodaje to do rozgrywki trzewi, co niektórym przypadnie do gustu.

Crossplay jest dostępny i włączony w momencie premiery, a wskaźniki w lobby informują o platformie, na której znajduje się każdy gracz, a także o wybranym przez niego urządzeniu wejściowym – na PS5 obsługiwana jest klawiatura i mysz. Choć wydaje się, że populacja graczy PlayStation jest zdrowa, bo mimo rozegrania kilkudziesięciu meczów online, nie widziałem ani jednego gracza z innej platformy. Ale przynajmniej jest taka opcja, być może dla niektórych mniej popularnych trybów gry za kilka miesięcy, kiedy większość graczy będzie już nastawiona na to, w co będzie grać.

 

 

Call of Duty®: Modern Warfare® II download pl

W kampanii dla jednego gracza powracają ulubieni przez fanów operatorzy, tacy jak Ghost, Price, Soap i inni. Fabuła stawia Twoją grupę elitarnych sił specjalnych przeciwko środkowo-wschodniemu terroryście znanemu jako Hassan Zyani, który w jakiś sposób dostał w swoje ręce amerykańskie pociski i jest piekielnie zdeterminowany, aby użyć ich przeciwko Stanom Zjednoczonym. Jest rosyjska ingerencja, korupcja w przyjaznych szeregach i kilka zwrotów akcji, które łączą się, aby stworzyć zabawne, ale znajome doświadczenie. To coś w rodzaju albumu “greatest hits” zespołu, w którym gracze przechodzą przez to, co wiedzą, jak zrobić całkiem dobrze, ale nie ma zbyt wiele, aby cię zaskoczyć.

Call of Duty®: Modern Warfare® II pełna wersja

W tej kampanii będziesz kontrolować różnych operatorów z kilku różnych krajów, przy czym znaczna część przygody rozgrywa się w Meksyku. W jednym z najciekawszych fragmentów masz za zadanie przetrwać, zbierając materiały i wykonując przedmioty potrzebne do walki z bezwzględnym wrogiem wojskowym, który znacznie przewyższa cię liczebnie. Jedynym problemem jest to, że twoja postać jest ciężko ranna i nie może poruszać się tak jak zwykle. Tak jak ten segment robi się interesujący, tak samo kończy się. Przez około pół godziny masz wrażenie, że grasz w zupełnie inną grę. Mechanika craftingu przy użyciu plecaka jest wykorzystywana tylko w tym konkretnym odcinku, a potem jeszcze raz przez kilka minut w końcowych momentach gry. To pokazuje nam, że Infinity Ward wciąż ma kilka sztuczek w rękawie i było odświeżającą zmianą tempa w skądinąd znanym rompie przez obce miejsca.

Chlebem powszednim każdej gry Call of Duty jest multiplayer, a Modern Warfare 2 ma go pod dostatkiem. Od klasycznego 6v6 team deathmatch do 32v32 Ground War, na pewno znajdziesz tryb, który będzie pasował do twojego nastroju i/lub stylu gry. Lista rozgrywek z perspektywy trzeciej osoby w moshpit, jak sama nazwa wskazuje, pozwala graczom walczyć w trzeciej osobie, ze wszystkimi zaletami i wadami takiego kąta widzenia – widzenie tego, co znajduje się bezpośrednio przed tobą nie zawsze jest takie proste, jednak jesteś w stanie zajrzeć za rogi, podobnie jak wróg. Choć tempo jest zupełnie inne, tryb ten sprawił, że Modern Warfare 2 poczuł się jak gra SOCOM.

W chwili pisania tego tekstu jest 15 map, a kolejne prawdopodobnie się pojawią. Większość z nich jest przeznaczona do typowych meczów 6v6, podczas gdy siedem zostało zaprojektowanych z myślą o większych trybach gry. Jest tu sporo pionowych elementów, które nagradzają eksplorację idealnymi grzędami, z których można zrzucać piekło na niczego nie spodziewających się przeciwników. Chociaż możesz mieć passę zabójstw, za którą zostaniesz nagrodzony zwykłym zestawem korzyści związanych z zabójstwami, śmierć jest zazwyczaj tuż za rogiem, ponieważ wystarczy kilka strzałów z większości broni, aby zabić każdego.

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: