American Truck Simulator [PC] Pełna wersja Pobierz PL
2

American Truck Simulator [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lis 16 POBIERZNET  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

American Truck Simulator [PC]

American Truck Simulator – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
 • Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz.
 • Pamięć: 4 GB RAM.
 • Karta graficzna: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
 • Miejsce na dysku: 7 GB dostępnej przestrzeni.
 
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Witamy w American Truck Simulator, wraz z nowym DLC, UTAH, które zostało wydane 7 listopada 2019 roku. Sama gra została opracowana przez SCS Software, deweloperów, którzy pochodzą z Pragi w Czechach. Gra została wydana na PC i Mac, ale boy do I wish it was available on console too, specifically the Switch.

Po raz pierwszy w życiu grałem w American Truck Simulator. Oryginał został wydany na Steamie 2 lutego 2016 roku, w którym pojawiły się amerykańskie stany Kalifornia, Nevada i Arizona. Później dodano kolejne stany w DLC, w których pojawiły się Waszyngton, Oregon i Nowy Meksyk. Do tej recenzji otrzymałem West Coast Edition (wszystkie DLC do stanów zachodniego wybrzeża), a także pakiet Utah do recenzji.

American Truck Simulator pobierz pl

Zacznijmy więc od tego, o co chodzi w ATS, zanim udamy się do Utah. Tak jak sugeruje nazwa, jest to gra symulacyjna, w której prowadzisz ciężarówki po drogach dla Ameryki. Zaczynasz od wykonywania szybkich prac, ponieważ nie masz żadnych własnych pojazdów. Istnieje spory wybór zadań, z których możesz wybierać, każde z nich ma swój własny rodzaj ładunku, różne odległości, jak również różne wartości wynagrodzenia za pomyślne wykonanie zadań. Kiedy zaczynasz pracę, zostajesz umieszczony w ciężarówce, którą firma dała ci na czas jej trwania, a także ładunek na przyczepie.

Kiedy zarobisz wystarczająco dużo, aby kupić własne ciężarówki i sprzęt, opcja korzystania z własnych pojazdów jest dostępna w pracy, co oznacza wyższe wynagrodzenie. Kiedy zaczynasz pracę, musisz faktycznie jechać do bazy firmy, odebrać ładunek, a następnie go dostarczyć. Nauczyłem się brać prace, które są najbliżej mnie. Za pierwszym razem, gdy używałem własnej ciężarówki, głupio przyjąłem najwyżej płatną pracę, co oznaczało jazdę 8 godzin do bazy firmy, a następnie kolejne 15 godzin do miejsca przeznaczenia.

American Truck Simulator download pl

Twoim zadaniem, jeśli zdecydujesz się je przyjąć, jest przewiezienie ładunku z punktu A do punktu B. Brzmi prosto, prawda? Nie mógłbyś się bardziej mylić. Nie dość, że musisz zmagać się z codziennym ruchem ulicznym, to jeszcze musisz zadbać o to, aby zatankować paliwo, gdy zajdzie taka potrzeba. Na szczęście, gdy korzystasz z pojazdów firmy, to oni pokrywają te wydatki. Istnieją również wydarzenia, które czasami pojawiają się, że trzeba wybrać inną trasę, aby dostać się do miejsca przeznaczenia, takie jak policjanci blokujący autostradę lub awarii.

Teraz godziny gry prawie równają się minutom. Powiedziałbym, że około 2 – 3 sekund czasu rzeczywistego do minuty gry. Więc 15 godzin pracy zajmie około 18 rzeczywistych minut, w zależności od wszelkich wydarzeń, które mogą wystąpić w grze. Ponadto, istnieją terminy do każdej pracy, a później odblokować tryb, w którym starają się pokonać terminy dla pilnych zadań. Nie bądź jednak przesadnie pewny siebie, skoro dają ci tyle czasu na wykonanie normalnych zadań. W pewnym momencie wjechałem moją ciężarówką w barierkę tak mocno, że naprawa szkód zajęła kilka godzin (i tysiące dolarów), skracając mój czas.

American Truck Simulator pełna wersja

To co naprawdę mi się podobało to realizm w grze, a w szczególności stacje ważenia. Gdy zbliżasz się do stacji, pojawia się komunikat, czy powinieneś zjechać na bok, aby zważyć swój pojazd i ładunek, czy też nie. Nawet jeśli czasami byłem sfrustrowany przerwą, to nadal jest to świetna funkcja. Ale ostrzegam, że łamanie przepisów ruchu drogowego jest w tej grze bardzo ważne. Musisz przestrzegać wszystkich przepisów ruchu drogowego, takich jak zatrzymywanie się na światłach, przestrzeganie ograniczenia prędkości, przekraczanie pasów bezpiecznie, itp. Jeśli nie, możesz zebrać całkiem pokaźną sumę mandatów, które musisz spłacić (chyba że wyłączysz to ustawienie w ustawieniach gry).

Przechodząc szybko do grafiki, kiedy po raz pierwszy uruchomiłem ATS, byłem zaniepokojony. Grafika była straszna, i była czymś czego oczekiwałem od lat 90-tych. Wpatrywałem się w ekran i grałem w pierwsze zadanie z wyrazem ‘WTF’ na twarzy. Nie mogłem nawet odczytać cyfr na desce rozdzielczej. Jednak to była moja wina, bo po pierwsze nie użyłem GeForce do optymalizacji gry przed uruchomieniem, a także nie wszedłem w ustawienia graficzne gry, aby zobaczyć, że wszystko było domyślnie ustawione na niskie.

2 komentarze

 • CikSom

  super dzięki działa wszędzie szukałem wersji z dlc 😀

  Odpowiedz
 • Carrot

  dzk

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: